Karl Mårtens - Hasselmus - AUKTION

Buy it now price: 1 200 SEK
Please click the confirm button below to place your bid.
GALLERIPRIS: 1700KR

TITEL: HASSELMUS
TEKNIK: LITOGRAFI
BILDSTORLEK: B20XH20
PAPPERSSTORLEK: B20XH34
UPPLAGA: 275 EX
NUMRERAD/ SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR