Johan Petterson - Hästen - Auktion

Buy it now price: 500 SEK
Please click the confirm button below to place your bid.
GALLERIPRIS:2 500 kr

TITEL: HÄSTEN
TEKNIK: MÅLNING PÅ PAPPER
BILDSTORLEK: B20XH20
PAPPERSSTORLEK: B20XH20
UPPLAGA:ORIGINAL
NUMRERAD/ SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR