KARL MÅRTENS - NÖTVÄCKA - AUKTION

Köp det nu pris: 1 200 SEK
GALLERIPRIS: 1800KR

TITEL: NÖTVÄCKA
TEKNIK: LITOGRAFI
BILDSTORLEK: B20XH34
PAPPERSSTORLEK: B20XH34
UPPLAGA: 159/290
NUMRERAD/ SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR