Joakim Allgulander - Elephant´s breath - Auktion

Köp det nu pris: 1 900 SEK
GALLERIPRIS: 4 500 KR

TITEL: ELEPHANT´S BREATH
TEKNIK: SERIGRAFI
BILDSTORLEK: B46.5xH68
PAPPERSSTORLEK: B64xH82.5
PAPPER: ARCHES 350 G
UPPLAGA: 60 EX
NUMRERAD / SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR