1
/
av
1
Marie Gauthier - Landskap i Sepia - Auktion
Aktuellt bud: ()
Startbud:
Reservationspris inte uppnått
Köp det nu pris:
5 750 SEK
Ange det högsta belopp som du är villig att betala och bud kommer automatiskt att läggas för dig upp till det angivna beloppet
Budgivare | Belopp | Datum |
GALLERIPRIS: 11 500 KR
TITEL: LANDSKAP I SEPIA
TEKNIK: AKVARELL
STORLEK: B76XH57
ORIGINAL/ SIGNERAD
FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR
Skicka vidare