Ulf Gripenholm - Himmel och hav I - Auktion

Köp det nu pris: 1 250 SEK
GALLERIPRIS: 2 500 KR

TITEL: HIMMEL OCH HAV I
TEKNIK: SERIGRAFI
PAPPERSSTORLEK: B30xH40

UPPLAGA: 300 EX
NUMRERAD / SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR