Carolina Hindsjö - Det hemliga mötet - Auktion

Köp det nu pris: 1 100 SEK
GALLERIPRIS: 3 200 KR

TITEL: DET HEMLIGA MÖTET
TEKNIK: MIXED MEDIA
BILDSTORLEK: B40XH40
PAPPERSSTORLEK: B54XH54
PAPPER: HAHNEMÜLE RAG 308 G
UPPLAGA: 75 EX
NUMRERAD / SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR