Suzanne Nessim - Vit Tulpan Stilleben - Auktion

Köp det nu pris: 700 SEK
GALLERIPRIS: 2 500KR

TITEL: Vit Tulpan
TEKNIK: Litografi
BILDSTORLEK: B17XH59
UPPLAGA: 220/295
NUMRERAD/ SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR