Sonja Hesslow - Four seasons / winter - Auktion

Köp det nu pris: 2 500 SEK
GALLERIPRIS: 4 900 KR

TITEL: FOUR SEASONS / WINTER
TEKNIK: FOTO/ARKIVPIGMENTTRYCK
BILDSTORLEK: B44xH60
PAPPERSSTORLEK: B61xH76.2
PAPPER: HAHNEMÜHLE PHOTO RAG 500 G
UPPLAGA: 75 EX
NUMRERAD/ SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR