Sackarias Luhanko - Auktion

Sackarias Luhanko - Auktion

Köp det nu pris: 1 800 SEK
GALLERIPRIS: 2 500 KR

TITEL: UTAN TITEL
PAPPERSSTORLEK: B47XH47
UPPLAGA: 30
NUMRERAD / SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR

Sackarias Luhanko målar mest i olja med även akryl, kol, spray samt collage.