Kurt Mair - Auktion

Kurt Mair - Auktion

Köp det nu pris: 1 500 SEK
GALLERIPRIS: 3 500 KR

TEKNIK: ETSNING
STORLEK: B50XH66
UPPLAGA: 15/60
NUMRERAD / SIGNERAD
(GALLERIPRIS 3 500 KR)