Karl Mårtens - Hasselmus - AUKTION

AUKTIONEN ÄR AVSLUTAD
Slutdatum: 2024-03-31 - 21:00:00
Vinnande bud: 700 SEK (5 bud)
J***** H************* 700 SEK 2024-03-26 - 19:34:33
J***** H************* 600 SEK 2024-03-26 - 19:34:22
J***** H************* 500 SEK 2024-03-26 - 19:34:10
J***** H************* 400 SEK 2024-03-26 - 19:33:59
J***** H************* 300 SEK 2024-03-26 - 19:33:49
GALLERIPRIS: 1700KR

TITEL: HASSELMUS
TEKNIK: LITOGRAFI
BILDSTORLEK: B20XH20
PAPPERSSTORLEK: B20XH34
UPPLAGA: 275 EX
NUMRERAD/ SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR