Charlotte Eder - BLÅ PIONER - Auktion
Aktuellt bud: ()
Startbud:
Reservationspris ej uppnått
Köp det nu pris:
9 500 SEK
Ange det högsta belopp som du är villig att betala och bud kommer automatiskt att läggas för dig upp till det angivna beloppet
Budgivare | Belopp | Datum |
GALLERIPRIS: 10 000 KR
TITEL: BLÅ PIONER
TEKNIK: PASTELL OCH AKVARELL
PAPPERSSTORLEK: B43XH43
ORIGINAL/SIGNERAD
PROFESSIONELL INRAMNING MED LÅGREFLEKTERANDE GLAS SOM SKYDDAR MOT UV LJUS