Carolina Hindsjö - Dagen börjar - Auktion

Köp det nu pris: 1 100 SEK
GALLERIPRIS: 2 900 KR

TITEL: DAGEN BÖRJAR
TEKNIK: MIXED MEDIA
BILDSTORLEK: B40XH43
PAPPERSSTORLEK: B54XH57

PAPPER: HAHNEMÜLE RAG 308 G
UPPLAGA: 75 EX
NUMRERAD / SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR