Carolina Hindsjö - Änglar finns de? - Auktion

Köp det nu pris: 1 100 SEK
GALLERIPRIS: 3 500 KR

TITEL: ÄNGLAR FINNS DEM?
Teknik: MIXED MEDIA
BILDSTORLEK: B60XH45
PAPPERSSTORLEK: B72XH59
PAPPER: HAHNEMÜLE RAG 308 G
UPPLAGA: 75 EX
NUMRERAD / SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR