Olga Semenova - Stars - AUKTION

Köp det nu pris: 1 900 SEK
GALLERIPRIS: 3 500 KR

TITEL: STARS
TEKNIK: AKRYL PÅ PAPPER
PAPPERSSTORLEK: B61XH69
ORIGINAL/SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR

Olga Semenova bildkonstnär och grafiker. Hon arbetar både i olja och akvarell, på duk eller papper. Hon arbetar med plakatkonst och interiör. Hon målar gärna kvinnor