MIKAEL PERSBRANDT - AUKTION

MIKAEL PERSBRANDT - AUKTION

GALLERIPRIS: 3500 KR

TEKNIK: LITOGRAFI
BILDSTORLEK: B61XH79
PAPPERSSTORLEK: B61XH79
UPPLAGA: 10/200
LITET VECK I KANTEN
NUMRERAD/ SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR