Kurt Mair - Auktion

Kurt Mair - Auktion

AUKTIONEN ÄR AVSLUTAD
Slutdatum: 2024-05-19 - 21:00:00
Vinnande bud: 100 SEK (1 bud)
C****** K******* 100 SEK 2024-05-14 - 22:25:01
GALLERIPRIS: 3 500 KR

TEKNIK: ETSNING
STORLEK: B60XH63
UPPLAGA: 30/60
NUMRERAD / SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR