Kjell Sundberg - En dag är prinsen - Auktion

GALLERIPRIS: 2100KR

TITEL: En dag är prinsen
TEKNIK: Litografi
BILDSTORLEK: B42XH60
NUMRERAD/ SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR