Carolina Hindsjö - Bröstäppelträdet - Auktion

Köp det nu pris: 1 000 SEK
GALLERIPRIS: 2 900 KR

TITEL: BRÖSTÄPPELTRÄDET
TEKNIK: MIXED MEDIA
BILDSTORLEK: B55XH33
PAPPERSSTORLEK: B65XH44.5
PAPPER: HAHNEMÜLE RAG 308 G
UPPLAGA: 75 EX
NUMRERAD / SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR