Carl Johan de Geer - Skända flaggan inramad - Auktion

AUKTIONEN ÄR AVSLUTAD
Slutdatum: 2022-12-01 - 19:00:00
GALLERIPRIS: 9 850 KR

TITEL: SKÄNDA FLAGGAN
TEKNIK: LITOGRAFI
STORLEK INKL. VIT RAM: CA B103XH79
UPPLAGA: PT
NUMRERAD / SIGNERAD
Är du säker på att du vill lägga ditt bud?