Bertil Vallien - Viaggio Interiore II - Auktion

Köp det nu pris: 1 250 SEK
GALLERIPRIS: 2 500 KR

TITEL: VIAGGIO INTERIORE II
TEKNIK: LITOGRAFI
BILDSTORLEK: B16XH40
PAPPERSSTORLEK: B20XH45
PAPPER: ARCHES 270 G
UPPLAGA: 250 EX
NUMRERAD / SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR