SVEN LIDBERG - AUKTION

SVEN LIDBERG - AUKTION

Buy it now price: $56.00

GALLERIPRIS: 1900 KR

TEKNIK: LITOGRAFI

BILDSTORLEK: B35XH45

PAPPERSSTORLEK: B35XH45

UPPLAGA: 11/75

NUMRERAD/ SIGNERAD