Sonja Hesslow - Nuture - Auktion

Buy it now price: $199.00
GALLERIPRIS: 4 900 KR

TITEL: NUTURE
TEKNIK: FOTO/ARKIVPIGMENTTRYCK
BILDSTORLEK: B43.5xH60
PAPPERSSTORLEK: B61xH76.2
PAPPER: HAHNEMÜHLE PHOTO RAG 308 G
UPPLAGA: 75 EX
NUMRERAD/ SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
ALLTID FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR