Madeleine Pyk - Självporträtt med dubbeltiger - Auktion

Buy it now price: $3,146.00
GALLERIPRIS: 40 000 KR

TITEL: SJÄLVPORTRÄTT MED DUBBELTIGER
TEKNIK: OLJA PÅ DUK
STORLEK: B42XH42 INKL. SILVER/VIT RAM
ORIGINAL / SIGNERAD

FRAKT TILLKOMMER MED 99 KR
FRI FRAKT OCH RETUR PÅ KÖP ÖVER 700 KR